Similar lots by type
-
#459J. I. Vdh
“Jachtstilleven” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#772Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#172Remy De PillecynPeriod: 1920-1986
“Vissersjongen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 300/350 -
#199Jef DutilleuPeriod: 1875 - 1960
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#182Euphrosine BeernaertPeriod: 1831 - 1901
“Schilderes aan de vijver”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan gesigneerd en met opschrift “Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection” Kleine restauratie.
”Artiste peintre auprès de l’étang”. Huile sur toile. Porte un monogramme. Signée à l’arrière et porte la dédicace ”Euphrosine à sa mère. Souvenir d’affection”. Petite réparation.No longer availableDim. 27,5 x 33 cmEstimate: € 350/500 -
#189Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 800/1000 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#692J. Roels
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#279J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#249Pr. De TroyerPeriod: 1880 - 1961
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#712Madeleine Appel
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#262Frans Brouwers
“De lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauraties.
”La lecture”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 61 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942
“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#259
“Marktscène”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Scène de marché”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#14Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
”La côte rocheuse”. Huile sur carton. Attribué.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#559W. Hogendijk
“Paganini”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#219Leo Van Droogenbroeck
“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.No longer availableDim. 61 x 80 cmEstimate: € 150/250 -
#222Leman
“Paarden bij een hooiwagen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux et chariot à foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#229
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#184Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400/600 -
#169J.F. Hoevenaers
“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180/240 -
#212Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Man met paard en kar op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Homme avec cheval et chariot sur un chemin de forêt”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#815
Een bol karafje met vijf bijbehorende glaasjes met een handgeschilderd bloemendecor.
Carafon sphérique et cinq gouttes assorties à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#79Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34Estimate: € 150/200 -
#191
Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500/1800 -
#783
Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.No longer availableDim. 73 x 85 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#97
Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.
Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/100 -
#707
Bowl van Chinees porselein met famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#569
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#732
Vier appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Quatre appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/240 -
#658
Een grote kom van Chinees porselein met een blauw decor van tekens en met messingen rand. Onderaan gemerkt.
Grand bol en porcelaine de Chine à décor bleu de symboles. Rebord en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100/160 -
#473
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#358
Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.
Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#400
Drie parelhalssnoeren en een hanger van malachiet.
Trois colliers de perles et un pendentif en malachite.No longer availableEstimate: € 30/50