Other lots in this auction
-
#292Salvador Dali
“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
”Menorah”. Une plaquette en bronze. Avec signature;No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150/200 -
#297
Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#843
Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80/100 -
#550Bulurbaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120/200 -
#159Pazoli (?)
Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180/240 -
#247
Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.
Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#702Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#874
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#792
Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Un modèle de la tour Eiffel en trois parties et en fil de fer et perles en plastique.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 85/100 -
#674Henri Cassiers
“Schets met Hollandse vrouwen”. Houtskool. Gemonogrammeerd.
”Croquis , femmes hollandaises”. Fusain. Porte un monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 17,5cmEstimate: € 80/120 -
#479Bruno Delvigne
“Gestileerd platteland.” Een paar zeefdrukken op zijde. Draagt handtekening binnen de plaat.
”Campagne stylisée”. Sérigraphies sur soie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 58,5 x 83 cmEstimate: € 25/35 -
#232Alfons A. Van UffelenPeriod: 1895-1983
Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).
Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).No longer availableEstimate: € 120/200