Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).

“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).

“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).
Dim. h: 5 - 21 cm
SKU: 2710200001.
Category: Porselein.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #403

    Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.

    Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #647

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #568

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #557

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #633

    Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.

    Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #567

    Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.

    Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #764

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #564

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #404

    Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.

    Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #577

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #563

    Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #214

    Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.

    Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #625

    Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.

    Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #755

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #629

    Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.

    Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #601

    Een hoge tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein, opgebouwd uit zes delen op een basis met vier salamanders.

    Un grand vase tulipe en porcelaine chinoise bleue et blanche, composé de six parties sur un socle avec quatre salamandres.
    No longer available
    Dim. h: 50 + cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #740

    Een moderne wollen kelim.

    Kilim moderne en laine.
    No longer available
    Dim. 228 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #569

    Collectie handgeschilderde tinnen soldaatjes: 16 stuks voetvolk en 3 ruiters. Evenals een wat grotere onbeschilderde vaandeldrager en twee miniatuurzwaarden met schede.

    Collection de soldats en étain, peints à la main: 16 pièces à pied et 3 cavaliers. Ainsi qu’un porte-drapeau un peu plus grand et deux sabres miniatures dans leur gaines.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #33

    Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.

    Deux encriers à pompe en porcelaine avec couvercles en cuivre. Un avec le bord endommagé.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,54 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #338

    Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.

    Deux coupes décoratives en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding van beige fluweel.

    Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine en velours beige.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een lot kant-, haak- en borduurwerk.

    Lot de dentelles, crochet et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #323

    Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.

    Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm.
    Estimate: € 80 / 100
  • #164
    G. Lambert

    “Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #487

    Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.

    Un lot de quatre Bouddhas thaïlandais en bois doré.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.

    Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #174

    “Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.

    Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More