Similar lots by type
-
#75Andor KomivesPeriod: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#702Roman ZuzukPeriod: °1961
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#549Guido MarimanPeriod: °1948
“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#592
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#444E. Kestemont
“Figuur” & “Fabeldier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1981.
“Personnage” et “Animal fabuleux”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Dirk Baksteen
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#762Dirk Baksteen
“Hoevezicht”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Vue de ferme”. Lavis sur papier. Signé et daté 1948.No longer availableDim. 19,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#182Gheorghe I. AnghelPeriod: °1938
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#227Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Francis Vaes
“Abstracte spanning”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Tension abstraite”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#482
Drie Indische miniaturen. Aquarel en gouache op papier.
Trois miniatures. Aquarelle et gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#336
Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#406
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.No longer availableDim. 121 x 88 & 150 x 105 cmEstimate: € 30 / 5à -
#518
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75 -
#283
“Le travail “& “Labor”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak, waarbij het eerste naar een werk van Faure de Broussé en het tweede naar A. J. Scotte.
“Le travail” et “Labor”. Deux sculptures en régule à patine brune. La première d’après Faure de Broussé et la deuxième d’après A.J. Scotte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#327
Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.
Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417
Een paar decoratieve kippen van witgepatineerd kunststof.
Paire de poules décoratives en plastique blanc.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#492
Een Chinees juwelenkabinetje met plaquettes van gesculpteerd jade.
Petit cabinet à bijoux chinois aux plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#807
Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available -
#760
Een handgeschilderde Oriëntalistische scène op vierentwintig aardewerken tegels. Gesigneerd.
Scène orientaliste peinte à la main sur vingt-quatre carreaux en faïence. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#289Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Zuiders strand”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Plage méditerranéenne”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 120