#184
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#567
Bronzen verguld beeldje van Afrikaanse man met trommel.
#129Emiel De LendtdeckerPeriod: 1901-1990
Dorpskern in sneeuwlandschap, olieverf op doek, gesigneerd.
Centre du village dans un paysage enneigé, huile sur toile, signée.No longer availableDim. h87cm x b103cmEstimate: € 100 / 150 -
#662
Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.
#519Keith Haring
“Ongetiteld” Litho op papier door “Keirth Haring Copyright Foundation”, licensed by Artesar, New York, genummerd 33/73.
"Sans titre" Lithographie sur papier par "Keirth Haring Copyright Foundation", sous licence Artesar, New York, numéroté 33/73.No longer availableDim. h62 x 76,5cmEstimate: € 250 / 300 -
#329Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Soldaat uit de eerste wereldoorlog”. Litho.
"Soldat de la Première Guerre mondiale". Lithographie.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#511
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210 / 230 -
#340
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
#654
“Meisjesportret.” Op doek. Draagt handtekening ‘Jones’.
"Portrait de fille". Sur toile. Signé 'Jones'.No longer availableDim. h46 x b37cmEstimate: € 40 / 50 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht met waterput”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Vue ferme avec puits". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. h63,5cm x 88,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#297
Een gedeelte visservies bestaande uit 5 diepe en 6 platte borden en een schotel. Met de hand versierd en gemonogrammeerd PL, France. Gedateerd 1955 en met opdrachten.
Une partie de service à poisson composée de 5 assiettes creuses et 6 plates et d'une soucoupe. Décoré à la main et monogrammé PL, France. Daté 1955 et dédicacé.No longer availableDim. Ø: 19-27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#468
Een kleine staande Boeddha van verguld brons.
Un petit bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120