#120Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#11Twee oude glazen karafjes en een fruitschaal.
#166Een eikenhouten meubel met opzet. Onderaan vier deuren en vier laden. Zuiltjes, en een leeuwenkop met ring. Het opzet met twee paneeldeurtjes en gedragen door gebeeldhouwde figuren.
Un meuble en chêne à deux corps. Quatre portes et quatre tiroirs en bas. Piliers et tête de lion avec anneau. Le dessus avec deux portes à panneaux et soutenu par des personnages sculptés.No longer availableDim. 190x72x195 cmEstimate: € 400 / 600 -
#145Een paar 18 karaats witgouden oorbellen met parels en telkens drie klein briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats avec perles et trois petits diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct chacun.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 150 / 200 -
#445Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
#255Val Saint Lambert BelgiqueVaas van geslepen kristal, groen/wit, bodem gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”, circa 1930.
Vase en cristal taillé, vert/blanc, fond marqué « Val Saint Lambert Belgique », vers 1930.No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 120 / 140 -
#333Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
#268Een albasten kolompendule, klokwerk gedragen door vier Dorische zuilen. Compleet met slinger en sleutel. Kleine letsels. XIXde eeuw.
#71Een paar albasten lampen met randversiering van koperen rozen en met ingewerkte verlichting.
Paire de lampes en albâtre à décor de rosaces en laiton et éclairage encastré.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 80 / 100