#284G. Ederaad
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#672Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
#161
“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
#268
Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#60
#607
Een gepolychromeerd houten zonnemasker. Bwa, Burkina Faso.
Un masque solaire en bois polychrome. Bwa, Burkina Faso.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de 3 baguettes de saphir d'un poids combiné de +- 0,18 ct et de deux perles.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 240 / 280 -
#336
Een mahoniehouten scherm met bloemendecor van naaldwerk.
#129De Jongh
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#430
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
#543
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Deux masques africains en bois, l'un avec garnitures en cuivre et coquillages, l'autre provenant des Senoufou en Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 30 & 43 cmEstimate: € 80 / 120