#593Paul Sersté
Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#301
Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#78Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#511
Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
#489
Een moderne schildersezel in beukenhout.
A modern painting easel in beech wood.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 80/120 -
#421
Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#367
Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration and text.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 80/120 -
#350
Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
A yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 150/200 -
#41Guerin, Bouffioulx
Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 50/60 -
#277
#352
Een houten staf van een stamhoofd.
#17
Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
A lot of 5 crystal bowls and vase.No longer availableDim. H: 5-23 cmEstimate: € 25/50