#509
“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Heath View with Path". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 18,5 x 28,5cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#300
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 200/250 -
#335
Een lot van 15 hoofdzakelijk blauw-witte Chinese kommetjes en schaaltjes, hierbij toegevoegd een kommetje met restauratie gemerkt Meissen.
#521
Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
A helmet mask decorated with leather, fur, and pearls. Bakuba, Congo.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 70/90 -
#531
Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#301
Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#520
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100/1200 -
#420
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
#81Boch Frères
Een meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
A multicolored interbellum pottery vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 41 x 19cmEstimate: € 150/250 -
#309Julien Severin
“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Beguinage in Antwerp." Etching, numbered 95/100. Signed outside the plate.No longer availableDim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#194Anto Carte
“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
"Les Aveugles" Lithograph, numbered 98/100, signed outside and inside the plate.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 180/240