Similar lots by type
-
#565Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550 -
#480Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger in de vorm van een driehoek bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct en forme de triangle serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,08 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 350 / 400 -
#555Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#280Prada MilanoEen zwart saffiano lederen kaart en documenthouder. In originele doos en met certificaat.
Porte-cartes et porte-documents en cuir saffiano noir. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#575Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 700 -
#685Tori BurchEen kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 100 -
#450Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met een camee. Lengte ketting: 30 cm.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un camée. Longueur de la chaîne : 30 cm.No longer availableDim. 14,35 gEstimate: € 450 / 500 -
#490Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#360Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central marquis de +- 0,50 ct et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 800 / 900 -
#475“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#505Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#445Een 14 karaats geelgouden ring bezet met topaas en twee rode cabochons.
Une bague en or jaune 14 carats sertie d'une topaze et de deux cabochons rouges.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#440Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280 / 350 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200 / 250 -
#495Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420 / 480 -
#340Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un gros quartz fumé de +- 15 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 850 / 950 -
#110Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#590Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,33 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 400 / 450 -
#485Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,28 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 400 / 450 -
#245Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800 / 900 -
#545Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 480 / 550 -
#390Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 750 / 850 -
#465Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#455Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600 / 700
Other lots in this auction
-
#408Een gebeeldhouwde houten zittende keizer. Chinees werk. Sporen van polychromie, manco’s. Met toelatingszegel achteraan.
Un empereur assis en bois sculpté. Travail chinois. Traces de polychromie, manquants. Avec cachet d'admission au dos.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#111Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.
Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 500 / 800 -
#399“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122Edward Van Rijswijck“Stilleven met bloemenmand” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte au panier de fleurs » Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. h12cm x b16cmEstimate: € 300 / 400 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#623“Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.
"Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.No longer availableDim. L: 40-42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Secrétaire-bibliothèque en chêne plaqué de bois de racine, incrusté d'un motif en bois fruitier. Hollande, XVIIIe siècle. Au bas abattant, derrière lequel six tiroirs, et trois tiroirs, au haut deux portes vitrées.No longer availableDim. H. 272 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#218“Lam Gods”. Wassen beeldje in kader uit gewijde Paaskaars. Met certificaat.
"Agneau de Dieu". Figurine en cire dans un cadre de cierge pascal consacré. Avec certificat.No longer availableDim. 11x13.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#581Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.No longer availableDim. h 15 & 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#112Ingrid Geudens“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
"Beauté naturelle." Aquarelle sur papier. Signé. Certificat au dos.No longer availableDim. h53,5 x 76cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Lebau-CourallyHandtas “Lebau-Courally”, model “BonBon”, met stofzak, uitgevoerd in leder.
Sac à main "Lebau-Courally", modèle "BonBon", avec sac de protection, en cuir.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 750 / 950 -
#351Gepolychromeerd houten beeld van een vogel.
Sculpture en bois polychrome d'un oiseau.No longer availableDim. h23cm x b16cmEstimate: € 20 / 30

