Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).
Dim. 80 x 77 x 38 cm
SKU: 3101230326.
Category: Meubel.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #326
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #506

    Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.

    Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.
    No longer available
    Dim. 188 x 130 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #606

    Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.

    Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.
    No longer available
    Dim. h 166,5 x b 59 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #310

    Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.

    Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.
    No longer available
    Dim. 133 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Divan de gynécologie vintage en métal, réglable.
    No longer available
    Dim. h83 x l182 x b49,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #344

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #486

    Een Art deco étagere met walnotenfineer.

    Etagère art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 178 x b 90 x l30 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #320

    Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 47 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een grote notenhouten en wortelhouten tweedeurskast. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.

    Une grande armoire à deux portes en noyer et ronce. Style Louis XV, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 231 x 165 x 66cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #689

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).
    No longer available
    Dim. H:105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #699

    Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.
    No longer available
    Dim. b: 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #456

    Art deco salontafel van gefineerd notenhout.

    Table basse art déco en placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 57,5 x Ø 80 cm
    Estimate: € 230 / 250
  • #349

    Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.

    Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.
    No longer available
    Dim. Ø 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.

    Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.
    No longer available
    Dim. h79cm x Ø88,5cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #650

    Tafeltje met 2 laden in de gordel.

    Table avec 2 tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 102x52x74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #296

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #682

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.

    Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 61 x Ø 60 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #186

    Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.

    Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 195x62x200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #566

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #346

    Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.

    Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #436

    4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit. 19e eeuws.

    4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. h112cm x b45cm x d42,5cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #476

    Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.

    Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.
    No longer available
    Dim. h 58,5 x Ø 59,5 cm
    Estimate: € 330 / 350
  • #196

    Een notenhouten meubel met opzet. Onderaan twee deuren met cassettes onder twee laden en het opzet met gevitreerde deur en spiegel.

    Un meuble en noyer exprès. Au bas deux portes avec cassettes sous deux tiroirs et le design avec une porte vitrée et un miroir.
    No longer available
    Dim. 130x60x240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Eikenhouten klapsecretaire in Engelse stijl. Onderaan vier laden, achter het klapblad opbergvakken en een centraal deurtje.

    Secrétaire à abattant en chêne de style anglais. Quatre tiroirs en partie basse, des casiers de rangement derrière l'abattant avec une petite porte centrale.
    No longer available
    Dim. h103 x b66 x d44
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #229
    L. Gressé

    Een paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.

    Une paire d’aquarelles religieuses sur papier. Dont Saint-Pierre.
    No longer available
    Dim. 23 x 17,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #561
    H. Tinsely & Co., LTD

    Galvanometer, gemarkeerd “H. Tinsely & Co., Ltd”.

    Galvanomètre, marqué « H. Tinsely & Co., Ltd ».
    No longer available
    Dim. h18,5 x 26 x 38
    Estimate: € 45 / 55
  • #370
    Cordon Noir

    Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.

    Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une pièce d'extension.
    No longer available
    Dim. 7,63 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #305
    Junghans Automatic

    Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70

    Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70
    No longer available
    Dim. h13cm x b19cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #101
    Cristal de Boheme

    Een paar rijkelijk uitgewerkte kandelaars met twee lichtpunten met geschilderd wit decor en rode kelken.

    Une paire de chandeliers à deux lumières richement détaillés avec un décor peint en blanc et des calices rouges.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #36

    Bout-de-canapé, lederen groen oppervlak met gouden randje. Centrale vierpoot op wieltjes.

    Bout-de-canapé, surface en cuir vert avec garniture dorée. Quadripode central sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h56cm x b40,5cm x d40,5cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #34
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Oosters stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Petite ville orientale”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #60

    Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #455

    Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.

    Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #369

    “Campagne Paris”. Aquarel op papier.

    "Campagne parisienne". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 20 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #440

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,75 g
    Estimate: € 280 / 350
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More