Other lots by Pellen
Other lots in this auction
-
#7
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.
Une cruche en terre cuite multicolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#31
Een siervaasje van blauw glas, rijkelijk gedecoreerd met koperen sierwerk.
Un vase décoratif en verre bleu, richement décoré d'ornements en cuivre.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#620
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#513Chabrol & Poirier, Limoges
Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.
Un grand service de table en porcelaine blanche à bord bleu de cobalt et détails dorés, oreilles au motif d'épi de maïs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#190
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#469Enrico TodaroPeriod: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#34
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School.
"Plaisirs d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. D’après l'école hollandaise.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 45 / 60 -
#308
Drie factices van Chanel, waarbij één No.5 en een grote en een kleine No.19.
Trois factices de Chanel, un n°5 et un grand et un petit n°19.No longer availableDim. H: 15-17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#302
Een paar tegeltableaus naar werken uit de XVIIe eeuw.
Une paire de tableaux de carreaux d'après des œuvres du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 cm x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158
Drie diverse massief zilveren schotels, twee met gechantourneerde randen in Lodewijk XV stijl. Keuren van Duitsland voor 835 en 830/1000., het derde met effen rand en met Nederlandse keuren, tweede gehalte.
Trois plats en argent massif divers dont deux aux bords noircis de style Louis XV. Poinçons d'Allemagne pour 835 et 830/1000, le troisième à tranche lisse et aux poinçons hollandais, deuxième titre.No longer availableDim. 845 gEstimate: € 400 / 450 -
#60
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een parel.
Un collier en or jaune 18K avec un pendentif avec une perle.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#288
Drie bajonetten begin 20ste eeuw.
Trois baïonnettes début 20e siècle.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 100 / 150