#563Twee snuffbottles in een etui.
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
#480Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de perles en grenade.No longer availableDim. 12,30 gEstimate: € 180 / 250 -
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120