#365Capodimonte
#524
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#684Crystal de Sèvres
Een vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#251
Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
#594Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983
“Los Molinos - Espagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1979 en met opdracht.
“Los Molinos - Espagne”. Huile sur toile. Signée. Datée 1979 au dos et avec dédicaceNo longer availableDim. 60 x 80 vmEstimate: € 300/400 -
#402
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
#515
Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25/35 -
#620Turfmaster
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
#235
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280/350 -
#417
Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65/80 -
#472
“Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.
#176
Une table baroque ronde extensible en chêne sculpté avec des pieds torsadés et la ceinture décorée de motifs de feuilles sculptées.No longer availableDim. Ø: 148 cm h: 79 cmEstimate: € 350/450