#92N. De Pondt
“Meer bij het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lac près de la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/160 -
#384
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40/50 -
#623
Lot de trois baïonnettes, une française, fin XIXe siècle et une récente, vraisemblablement Europe de l'Est.No longer availableDim. L:38-52cmEstimate: € 70/80 -
#229Limoges
Een terrine met schaal van donkerblauw porselein. ‘Copie d’ancien’.
#448
Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
#223
Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
#85
#3
#678
#134
#238
Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
#170
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 580/650