Similar lots by type
-
#269“La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.
”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Na de regen II”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 35/50 buiten de plaat.
“Après la pluie II”. Eau forte. Signée et numérotée 35/50 hors planche.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Bernard JanssenPeriod: 1899 - 1963“Volmolen te Lier” & “De klappeien”. Twee ingekleurde etsen, waarvan het tweede naar een werk van Opsomer.
”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.No longer availableDim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#772“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#344Louis IcartPeriod: 1880 - 1950“Le jardin japonais”. Een kleurenlitho. Buiten de plaat gesigneerd. Gepubliceerd als bijlage bij een uitgave van “L’Illustration”.
“Le Jardin japonais”. Litho en couleurs. Signée hors planche. Publication annexe de L’Illustration.No longer availableDim. 22,5 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Christian SilvainEen paar pendants met symbolische onderwerpen. Lithografieën in kleur, gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd 61/100 en 87/100 buiten de plaat.
Paire de pendants au sujets symboliques. Lithographies en couleurs, signées dans et hors planche, numérotées 61/100 et 87/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Bernard CharoyPeriod: °1931“Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Jean DonnayPeriod: Chératte 1897-1992“Golgotha”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Golgotha”. Eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 60 x 55,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#549Will BarnetPeriod: 1911 - 2012“Circe”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1979 en genummerd 249/300 buiten de plaat.
”Circé”. Une lithographie. Signée, datée 1979 et numérotée 249/300 hors planche.No longer availableDim. Ø: 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#762Octave Landuyt“De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74Twee XIXe eeuwse prenten:- “The glorious victory obtained over the French fleet by the British fleet under the command of Earl Howe on the first of June 1794. Een XIXe eeuwse herdruk naar een gravure van Weber uit 1799.- “The weed burner”. Naar een werk van George Morland.Enige slijtage.
Deux estampes du XIXe siècle:- “The glorious victory obtained over the French fleet by the British fleet under the command of Earl Howe on the first of June 1794. Exemplaire d XIXe siècle, d’après une gravure par Weber de 1799.- “The weed burner”. D’après une oeuvre par George Morland.Quelques usures.No longer availableDim. 40 x 55 & 46 x 56 cmEstimate: € 200 / 220 -
#569Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#359Willem Linnig Jr.Period: 1842 - 1890“Engel” Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Ange”. Eau-forte. Signée hors planche ainsi que dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#384Pol MaraPeriod: 1920-1998“De kunstenares”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 99/100 buiten de plaat.
“L’artiste”. Litho. Signée et numérotée 99/100 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#419Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35 -
#464Beatrijs Lombaerts“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Printemps”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968“Dorpsstraat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rue de village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#19“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#354Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Douceurs Franciscaines”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
”Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362Een reeks van vier XIXe eeuwse gravures met ontwerpen van schouwornamenten.
Une série de quatre gravures du XIXième siècle, avec des dessins d’ornements de cheminée.No longer availableDim. 38 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#499Shoichi HasegawaPeriod: °1929“Transposition”. Een ets met aquatint”. Gesigneerd en genummerd 43/99 buiten de plaat.
”Transposition”. Une eau-forte aquatinte. Signée et numérotée 43/99 hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#376Een halfrond armstoeltje van eikenhout met latwerk en een gesculpteerde man en vouw.
Un fauteuil en demi cercle en chêne et lattis, décoration de femme et homme sculptés.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
EnnobyEen groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#532“Meisje in bloementuin”. Gouache op papier. Draagt een handtekening “Kadar Bela”.
“Fille dans un jardin fleuri”. Gouache sur papier. Porte une signature: “Kader Bela”.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#7Twee voorstellingen van St. Antonius van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Deux représentations de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles polychrome et doré.No longer availableDim. h: 16 & 13,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#202Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Schelde-oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bords de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#271Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#826Een eikenhouten salontafel met twee laden. XIXe eeuw.
Une table de salon en chêne à deux tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. 49 x 143 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
Deux carreaux bleu et blanc de Delft ronds encadrés.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 135 x 118 cmEstimate: € 60 / 70 -
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,72 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,72 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 11,75 gEstimate: € 1800 / 2000

