#355Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#53“De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.
#408Een moderne glazen vaas.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 55 / 65 -
#350Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.
Beaucoup de bijoux fantaisie dont une broche, pince à cravate, boucles d'oreilles et autres.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#621Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#522Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#172Louis GeensPeriod: 1835 -1906Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
#36Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
#299Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80 / 100