Other lots in this auction
-
#411Een lot van 14 boeken met betrekking tot heemkunde, industriële archeologie enz. Ed. Mercator Fonds, Tabor enz.:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”. - enz.
Un lot de livres:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#49Strook Turnhoutse kant met personages.
Dentelle de Turnhout décorée de personnages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#320Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700 / 800 -
#729Een spiegel in notenhouten lijst.
Un miroir à encadrement en noyer.No longer availableDim. 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#5Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120 -
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een groot lot kunstboeken.
Un grand lot de livres en relation avec l’Art.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#72A. Pataux“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#365“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 1ct. en een smaragd van ± 1 ct.
Bague toi et moi en or blancs 18 ct sertie d’un diamant de ± 1,00 ct et d’une émeraude de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100

