#749Een oude verrekijker in lederen etui. Gemerkt S.S. Cornchake.
Une paire de jumelles ancienne dans un étui en cuir. Marque S.S. Cornchake.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#386Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#366Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
#100Een 18 karaats geel gouden ring bezet een grote rookkwarts.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un grand quartz fumé.No longer availableDim. 28,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#764Een everzwijn van gepatineerd gietijzer met opschrift ‘Open sedan 1994’.
#533Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Onderaan gemerkt.
#491Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.No longer availableDim. 34,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
Un collier en cuir avec pendentif et fermoir en argent avec étui en tissus et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 130 / 180