#275Een houten regulateur, versierd met sober inlegwerk.
Un régulateur en bois, décoré d'une marqueterie sobre.No longer availableDim. H:93cmEstimate: € 35 / 45 -
#151Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.
#368Val Saint-LambertEen soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
#675Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
#697Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#559Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
#393Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.
#247Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#269Joz. De Swerts“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500 / 550 -
#602Indisch naaldwerk in relief op doek met decor van olifanten.
Couture indienne en relief sur toile avec éléphants.No longer availableDim. 74 x 102 cmEstimate: € 60 / 100