#14Renaat Bosschaert
“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40/60 -
#97
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#704
Een verguld houten butlerspiegel.
#649
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#779
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#507
Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#472Aimé
“De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#96
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
#421Val St. Lambert
Een mauve kristallen lampenvoet.
#392Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/100