#324Maurice Brocas
“Stilleven met cactus.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#503
Un vase en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35/50 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
#22Leon BruninPeriod: 1861-1949
#70
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1400/1600 -
#480Mont Blanc
Een balpen met zwarte lak. In origineel etui.
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
#303
Twee balustervormige onyxen siervaasjes.
Deux petits vases balustre en onyx.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#761
Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.No longer availableDim. diam 28 cmEstimate: € 80/120 -
#78
#159
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/100