#337
Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998
#368Val Saint-Lambert
#310
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 320 / 360 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
#301Jaeger - leCoutre
Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
#678
#391
Bordje van Chinees blauw en wit porselein. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine bleu et blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø é” CMEstimate: € 35 / 45 -
#150
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant vert central de +- 0,17 ct et de deux diamants taille marquis d'un poids combiné de +- 0,36 ct et de quatre émeraudes taille marquis de +- 0,40 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#356
Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.
#19Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
« La bénédiction de la mer ». Gravure. Signée et dédicacée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 45