#660Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.
A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.No longer availableDim. l: 46 - 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#317GoudaDrie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11“La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.
“La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627IgboEen Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.
#52“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80 / 150 -
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
#273Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60 / 80