#447Mangani Porcellane d’arte, ItaliaEen blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#692Val Saint LambertEen kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
#603Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#619KanagaEen Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
#209Wilhelmus Van Der SalmPeriod: 1918-1985“Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.No longer availableDim. 19 x Ø 12 cmEstimate: € 60 / 80