Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
Joan Miro

“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.
Dim. 28 x 57 cm
SKU: 1804230512.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #512
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #660

    Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.

    A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.
    No longer available
    Dim. l: 46 - 53 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #414

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.

    “Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317
    Gouda

    Drie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.

    Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.
    No longer available
    Dim. H: 8-15 cm Ø: 8-13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    “La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.

    “La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627
    Igbo

    Een Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.

    An African mask, in polychrome terracotta with braid. Igbo, Nigeria.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52

    “Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.

    "Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.
    No longer available
    Dim. 40x 29 cm
    Estimate: € 80 / 150
  • #107
    François Alphonse Piquemal

    “Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.

    A patinated bronze bust of a lady with a hat on a marble base. Signed "Alphonse Piquemal".
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #22
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #452
    Shunsai Toshimasa

    “Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

    Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
    No longer available
    Dim. 36x71cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #273

    Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.

    A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.
    No longer available
    Dim. L: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More