#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#409“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#116Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#479M. Louissaint“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.No longer availableDim. 93 x 68 cmEstimate: € 220 / 280 -
#268Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#79Amedée Leynen“L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.
“L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.No longer availableDim. 30 x 52cmEstimate: € 120 / 200 -
#434J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100 / 140