Other lots in this auction
-
#218“De natuur opent zich voor de wetenschap”. Een brons gesculpteerd beeldje van gesluierde dame met ontblote borst Naar Barrias. Op marmeren voet, niet gesigneerd.
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#49Hector Depraet“Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”
“Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”No longer availableDim. 23 x 18cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#201Boch Frères KeramisEen paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Capodimonte“’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.
“'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.No longer availableDim. h 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 450 / 550 -
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
A Chinese porcelain jug, "Kendi", decorated with dragon decoration.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#287PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een geglazuurd aardewerken bierpul met tinnen deksel en handvat. Gedecoreerd met blauw geglazuurde ruiten.
A glazed earthenware beer mug with pewter lid and handle. Decorated with blue glazed windows.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
An 18 carat white gold ring set with one brilliant and an aquamarine of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 200 / 250 -
#487Een grote kalebasvaas met famille noir decor.
A large gourd vase with famille noir decor.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 35 / 45

