#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 900 / 1000 -
#469“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
#147“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
lot of 4 wooden, antique harp chairs with sculpted detail and original upholstery in a linear decor. (AID3220)No longer availableDim. 88 x 35 x 35 cmEstimate: € 300 / 400