Other lots in this auction
-
#557Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.No longer availableDim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 175 / 225 -
#262Gabriel De Pauw“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.
“Landscape with farm”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "De Pauw".No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 125 / 175 -
#171“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39“Straatlandschap bij valavond”, een schilderij olieverf op paneel.
“Street landscape at dusk”, a painting oil on panel.No longer availableDim. 20 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#150Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 12,43 gEstimate: € 700 / 800 -
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
A French "Loto" game in original wooden box with manual.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 35 / 40 -
#232Francesco Bartolozzi“Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.
"Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#618Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
A polynesian wood sculpted mortar/pot with female figures.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 60 / 70 -
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.No longer availableDim. 51 x 55 x 45 cmEstimate: € 70 / 80 -
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550 / 550

