#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#334Een paar wandlampen van gelakt metaal.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120