#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#373Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Een zilveren kelkvaasje met glazen binnenvaas en gedreven zilveren pillendoosje met plantendecor.
A silver chalice vase with glass inner vase and hammered silver pill box with plant decor.No longer availableDim. 112,45 g - 800‰ - h 15 & Ø 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#321Een lot van 5 herdenkingsmunten. 1 ronde munt met opschrift PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 vierkant met opschrift “Bezetting Nederland 10 mei 1940, bevrijding 1944”, 1 ronde medaille meet opschrift Wereldwinner Amsterdam ‘85 met certificaat, 1 vergulde munt met opschrift “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting”, 1 medaille met opschrift “Vlaamse Raad”.
A lot of 5 commemorative coins. 1 round coin with inscription PVLCHRI STVDIO VERBOUWS HERREZEN 1972, 1 square with inscription “Occupation of the Netherlands 10 May 1940, liberation 1944”, 1 round medal with inscription Wereldwinner Amsterdam '85 with certificate, 1 gold-plated coin with inscription “Nationale Maatschappij voor de Huisvesting” , 1 medal with the inscription “Flemish Council”.No longer availableDim. b14cmEstimate: € 40 / 50 -
#301“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
A pair of bronze bookend figurines of elephants.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 425 / 475