#255Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#95Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).
A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).No longer availableDim. H: 4 & 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#71Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#210Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#544Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
A bronze sculpture of a panther on a marble base, marked Barye, posthumous.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 200 / 300