Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
Joan Miro

“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.
Dim. 28 x 57 cm
SKU: 1804230512.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #512
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #577

    Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.

    A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437

    Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.

    A Chinese famille noir porcelain dish decorated with figures.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #672

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #296

    Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.

    A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.
    No longer available
    Dim. 98 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #554

    Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.

    Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 8 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #523

    Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.

    A round shaped Butler mirror with wooden gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø 64 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #243
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.

    A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #211

    Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #445

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.

    Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #542

    “Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).

    Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #147

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 475 / 525
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More