#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500 / 550 -
#154Charles Joseph WateletPeriod: 1867 - 1954“Danseres met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse au voile". Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 94 x 59 cmEstimate: € 500 / 750 -
#685Een zware eikenhouten balk, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest. Voor XVe eeuw. Op wielen.
#583“Gekroonde koning”. Fijn gesculpteerd houten beeld. Baule, Ivoorkust.
#102A. Smidt“Boerentafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#86Kinderwagentje van hout met twee plaatsen.
#353Twee op bamboe geschreven Hindoeistische verhalen met tekeningen.
#584Jan De Bruin“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
#13Royal Plazuid, GoudaEen vaas en een schenkkan van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Gobana’. Onderaan gemerkt.
Un vase et une verseuse en poterie de Gouda multicolore à décor 'Gobana'. Marqué en bas.No longer availableDim. 25-30cmEstimate: € 35 / 45 -
#183Een gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling op de oogst. XVIIIe eeuw.
PlaTaqueque de cheminée en fonte avec une représentation allégorique de la moisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52x52cmEstimate: € 100 / 150 -
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80 / 100