Similar lots by type
-
#712Nicolas Eckman
“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#354H. Dessart
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans
“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961
“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#735Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1996. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#292Theo DirkxPeriod: 1896 - 1967
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Jaren ‘30.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Années 30.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 140/180 -
#424
Drie handgeschilderde voorstellingen met personages op zijde.
Trois miniatures aux personnages peintes à la main sur soie.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 60/80 -
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#684Vladimir ShinkarevPeriod: °1954
“Eenzame danser”. Gravure. Gesigneerd, getiteld “
” en genummerd 1/10 buiten de plaat.
“Danser seul”. Gravure. Signée, intitulée “ ” et numérotée 1/10 hors planche.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961
“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#234Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300/400 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#352Jean GovaertsPeriod: 1898 - 1985
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#602Igor TcholariaPeriod: °1959
“Duet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Duet”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000 -
#254Jean HodruPeriod: 1870- 1932
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100/160 -
#755Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#742Marc KennesPeriod: °1962
“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#572Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#252Vera Noens
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160 -
#194Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550/650 -
#599Igor TcholariaPeriod: °1959
“White birds of my dreams”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“White birds of my dreams”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000
Other lots in this auction
-
#794
“Jonge vrouw”. Een buste van bruingepatineerd zamak naar een werk van Henri Levasseur. We voegen er een kleine damesbuste van groengepatineerd gips aan toe.
“Jeune femme”. Buste en régule brune d’après l’oeuvre de Henri Levasseur. Nous ajoutons un petit buste de dame en plâtre à patine verte.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 120/200 -
#41Ceramique de Bruxelles
Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 150/180 -
#156
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden.
Buffet en chêne sculpté de style renaissance malinois ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#89
Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.
Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#218Lalique, France
Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#417
Een paar decoratieve kippen van witgepatineerd kunststof.
Paire de poules décoratives en plastique blanc.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#441
Een Afrikaanse reiziger van zwartgelakt recuperatiemetaal, een slavenketting uit Zanzibar, een bronzen armband versierd met een spin, een ebbenhouten bestek voor zes personen met drie extra vorken (niet gebruikt).
“Voyageur africain” en métal de récupération laqué noir, une chaîne d’esclave du Zanzibar, un bracelet en bronze décoré d’une araignée, un couvert en ébène pour six personnes plus trois fourchettes extra (jamais utilisé).No longer availableEstimate: € 20/40 -
#429Charles Swyncop
“Kapelletje”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Petite chapelle”. Huile sur carton. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een Siam robijn van ± 4,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un rubis de Siam de ± 4,10 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 4000/5000 -
#727
Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.
Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#662
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120