#223
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
#380
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#745
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#777
Un vase à couvercle et un vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décors de fleurs. Sur socles en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#686
#693
Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#627
Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#716Kirman
Een handgeknoopt wollen Perzische loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#765
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
Un bracelet en argent et boules en or.No longer availableDim. 17,56 gEstimate: € 100 / 150