#737
Een lot van acht Filipijnse schelpen.
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#831
Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.
Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 60 / 70 -
#792Ed. Van Goethem
“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#898
Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#465
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#133Boch frères Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd bloemendecor in zwart en groen op gele fond. Onderaan gemerkt.
#770
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#834
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#62Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592
Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#578
“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
”Geisha et mandoline”. Une statue en bronze japonaise. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200