Similar lots by type
-
#707
Een hardhouten wandelstok in bamboe-imitatie.
Une canne en bois dur imitant le bambou.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311
Een kolompendule van zwartgelakt hout met verguld bronsbeslag. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois laqué noir et montures en bronze doré. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#437
Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#448
Verguld en gelakt paneel met personages. China, XIXde eeuw.
Un panneau argenté et doré de personnages. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#486
Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.No longer availableDim. 32 x 82 x 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532
Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#650
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#457
Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#731
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#438
Een klein Afrikaans houten maskertje, getooid met een mannetje.
Un petit masque africain en bois décoré d’un petit homme.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#449Joseph DelfossePeriod: 1888 - 1970
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 26x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421
Gietijzeren wandfonteintje. Barokke stijl.
Une petite fontaine murale en fonte.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795
Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#423
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 75 -
#413
“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
”Putto et charrette”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque en dessous. Jardinière en porcelaine polychrome représentant quatre enfants qui jouent.No longer availableDim. h. 22 1 24 c;Estimate: € 30 / 50 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 500 / 600 -
#320
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,41 gEstimate: € 300 / 400 -
#379
Een halluchtertje van messing en glas, versierd met pendeloques.
Un petit lustre de couloir en verre et laiton, avec une décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#517
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151
Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une cruche décorative en verre polychrome, décor gravé représentant des vignes et deux escargots. Porte la marque ‘Daum, Nancy’.’No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450 / 550 -
#228
Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.
Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120 / 140