Similar lots by type
-
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600/700 -
#400
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 50/100 -
#540
Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#616
Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.No longer availableDim. b: 231 cmEstimate: € 240/360 -
#530
Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#545
Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.No longer availableDim. 137,45 gEstimate: € 40/50 -
#395
Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,43 gEstimate: € 500/600 -
#450
Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200/1400 -
#823
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#619
Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau
Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200/300 -
#440
Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
Grande bordure en dentelle noire flamande.No longer availableDim. 190 x 100 cmEstimate: € 100/200 -
#525F. Z. M. 1955 / 61.
Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450/550 -
#806
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900/1000 -
#812
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#826
Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Deux chenets style Louis XV en bronze doré.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#445
Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.
Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.No longer availableDim. 65 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#820
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#625
Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.No longer availableDim. H: 90 cm B: 120 cmD: 49 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#464Aurelio ArtetaPeriod: 1879 - 1940
“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
“L’accordéoniste”. Eglomisé. Attribué à.No longer availableDim. 20 x 12,5 cmEstimate: € 100/140 -
#780
Een sober bijzetkastje met een bolle deur onder een lade. Eerste helft XXe eeuw.
Une petite armoire d’appoint sobre avec une porte sphérique en dessous du tiroir. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. 94 x 44 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#313Sitzendorf
“Napoleon Bonaparte”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Napoléon traverse les Alpes”. Statuette en porcelaine polychrome d’après David. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#309Fernand ScofflairePeriod: 1885-
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Marine”. Technique mixte sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 50/100 -
#743
Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Une pendule de cheminée. Avec clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#677Willy Vandersteen
“Snoek in den hoek.” Uitgave omstreeks 1952. Eerste uitgave. Beschadigde rug.
“Snoek in den hoek”. Edition 1952. Première édition. Dos endommagé.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#115
Een 18 karaats geel gouden bladvormige broche bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct .
Une broche en or jaune 18 ct en forme de feuille sertie de deux diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 9,23 gEstimate: € 250/250 -
#402
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#67
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met één briljant van ± 0,05 ct.
Bague en or jaune 18 ct en forme de main sertie d’un petit brillant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 150/250 -
#381Rosenthal
Een zeer uitgebreid servies met een decor van paarse bloesems.
Grand service en porcelaine à décor de fleurons pourpres.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#447
Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Petit lot de bronzes asiatiques comprenant un bol ancien à décor cloisonné de paons et une statuette représentant un bodhisattva à huit bras.No longer availableDim. Ø: 16 h: 20 cmEstimate: € 60/80