#764Hansi“Dorpstaferelen van de Eerst Wereldoorlog.” Ingekleurde prenten. Gedateerd 1917.
”Scènes villageoises de la Première Guerre Mondiale”. Images en couleurs.No longer availableDim. 31 x 20,5 cm x 2Estimate: € 60 / 100 -
#153Een baardmankruik van steengoed.
#132Gustaaf Imberechts“Stilleven met marmeren beeld en bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Nature morte à la sculpture en marbre et au vase de fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219Een salongarnituur van gebeeldhouwd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een driezitsbank, twee fauteuils, twee stoeltjes en een salontafel met een zwart marmeren blad.
Un salon en bois sculpté style Louis XV, comprenant un fauteuil trois places, deux fauteuils, deux chaises et une table de salon avec une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 200 x 90 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#108Twee porseleinen lampen met koperen monturen, Louis-Philippestijl.
#506Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
#366Twee handgeknoopte Morikarpetjes.
Deux carpettes nouées main de Mori.No longer availableDim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cmEstimate: € 40 / 60