#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 60 kleine diamantjes.
Bague en or blanc 18 ct sertie de 60 petits diamants.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1300/1500 -
#516
#594
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.
#450
Een sobere houten dekenkist.
#428
Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
#244Edgard WiethasePeriod: 1881-1965
“Ruiters” en ”Trekpaarden”. Drie studietekeningen. Resp. aquarel en potlood op papier. Alle gesigneerd. In twee kaders.
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150/200 -
#617
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#57
Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
#377
Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.
Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#417Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
#734
#313Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240