Similar lots by type
-
#479Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur une rue à Paris. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#482
“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple de nus féminins". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#254
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Port de pêche". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#522Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Berger avec troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#192David Teniers II
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Voorzien van monogram D.T. rechtsonder (navolger van).
"La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Porte monogramme DT en bas à droite (suiveur de).No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 1500/2000 -
#272Pierre Dijckmans
Een paar herbergtaferelen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de scènes d'auberge, huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#489
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#252Lea Van der Straeten
“Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#264Pierre Dyckmans
“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#499Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#229
“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#118
Twee grote en twee kleine sauskommen van massief zilver. De eerste gemerkt van Begeer-Van Kempen-Vos, de twee andere keuren van Birmingham, datumletters E en J.
Deux grandes et deux petites saucières en argent massif. Le premier poinçonné par Begeer-Van Kempen-Vos, les deux autres poinçons de Birmingham, lettres de date E et J.No longer availableDim. 765 gEstimate: € 350/400 -
#380
Twee elegante karaffen van geslepen glas met verzilverd metalen bovenranden.
Deux élégantes carafes en verre taillé avec bords supérieurs en métal argenté.No longer availableDim. H. 40 & 35 cmEstimate: € 60/100 -
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25/40 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80/100 -
#197
Een lot massief zilver w.o. Twee zoutvaatje, keuren van Birmingham en Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, een lekbakje van Delheid, schaaltje met keuren van Birmingham, asbakje, bekertje met Nederlandse keuren 1928, servetring, flesopener.
Lot d'argent massif, dont deux salières, poinçons de Birmingham et Chester, William Neale & Sons Ltd, 1926, un égouttoir de Delheid, plat avec poinçons de Birmingham, cendrier, tasse avec poinçons hollandais 1928, rond de serviette, décapsuleur .No longer availableDim. 360 gEstimate: € 150/200 -
#205
Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.
Un petit canon vraisemblablement du XIXème siècle.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 650/850 -
#174
“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#236
Grote eikenhouten koffer met slot en sleutel. Begin XIXde eeuw.
Grand coffre en chêne avec serrure et clé. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 145 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#294
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableDim. 42 x 82 cmEstimate: € 60/80 -
#334
Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableDim. h 178 cmEstimate: € 100/120 -
#538
Een design vaas in groen en wit glas.
Un vase design en verre vert et blanc.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 45/50 -
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913
“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
"Jeune paysanne". Huile sur carton. Signé et "Munich.No longer availableDim. 47x67 cmEstimate: € 800/1200