#439Veyhl, Plüderhausen
#723
Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#55
Een paar druppelvormige parels.
#154
Een paar XIXe eeuwse burgerportretten. Olieverf op doek.
Une paire de portraits, XIXème siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#320
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 500 / 550 -
#408
Een Afrikaans houten zuiltje met vier personages.
Une petite colonne en bois à quatre personnages. Travail africain.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 25 / 40 -
#696Kilim Baneh
#85
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#523
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#457
Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
#804Walter Swennen
Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 35 / 40