Similar lots by type
-
#222
“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150/250 -
#639
“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100/140 -
#629
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150/200 -
#1004
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#974
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#648
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#962
“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#622
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#654Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#65
Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#764
“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50/100 -
#634
“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#214
“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400/500 -
#664
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#642
“Vogels in een fruitboom”. Gouache op zijde.
“Oiseaux dans un arbre fruitier”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 84 x 55 cmEstimate: € 260/280 -
#956
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#796
Een eikenhouten begijnentafeltje. Begin XXe eeuw.
Table de béguine en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 30/50 -
#710
Een groot lot fantasiejuwelen van glas, hout en koper.
Un grand lot de bijoux de fantaisie en bois, cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#443
Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#471
Een Chinees juwelenkabinetje van hout en koper en versierd met plaquettes van jade.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois et cuivre décoré de plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#314
“Dorp bij de rivier”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Village au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 60/100 -
#279M.P. Von Hemsburg
“Stilleven met anjers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909. Een kleine herstelling.
“Nature morte aux oeillets”. Huile sur toile. Signée et datée 1909. Petite réparation.No longer availableDim. 77,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#966
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#1125
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#681
Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65/80