Other lots by Ciparisse
-
#464Michel CiparissePeriod: °1941
“Vrouwenfiguren”. Twee tekeningen, potlood op papier. Beide gesigneerd.
“Personnages féminins”. Deux dessins en crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#444Michel CiparissePeriod: °1941
“Liggend naakt”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/140
Similar lots by type
-
#729
“Guanyin”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Guanyin”. Aquarelle et gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#629Ernest Wante
“Verschijning van de aartsengel”. Aquarel. Gesigneerd.
“L’apparition de l’archange”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#569Neyt
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60/70 -
#964Gustaf AdelswärdPeriod: 1843-1895
“Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.
“Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
“Huisvrouw aan de afwas”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd.
“Femme de ménage à la vaisselle”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#639Perse
“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#199Eugène Van Mieghem
“Mannelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrameerd. Glas te vervangen.
“Nu masculin”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre du cadre à remplacer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 650/800 -
#944René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#912Willem RoelofsPeriod: 1822 - 1897
“Molenlandschap”. Potlood op papier. Gemonogrameerd.
“Paysage au moulin”. Crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 8 X 16 cmEstimate: € 20/30 -
#1032Millet
“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#1004
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Eind XIXe eeuw.
“Portrait de femme demi dénudée”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#544
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#4
Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#749
Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.No longer availableDim. 35 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#754Jean Minne
“Le Presbytère”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Le Presbytère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#942Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#1009
“Naakt”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd links bovenaan.
“Nu”. Pastel sur papier. Illisiblement signé en haut à gauche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#713
Een paar pillendoosjes van been en een kleine ivoren snuffbottle. Chinees werk.
Paire de boîtes à pilules en os et un petit flacon à parfum en ivoire. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#285
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,33 gEstimate: € 500/600 -
#1028Stein
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#246
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 300/400 -
#119Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#309Arsène KennesPeriod: 1890 - 1940
“Woningen in de duinen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maisons dans les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#952Jan Abraham MondtPeriod: 1859 - 1941
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Arbres”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/250 -
#535
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#24Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#898Stein
Vier bierpullen van bruin steengoed met tinnen deksels. Eén met wapenschild “Siegerland-Wittgenstein”, gemerkt K. Lerchen (H. 20 cm). Eén met kobaltblauwe randen en een jagersfamilie met tekst “Gute Waid, Jägers Freud” (H. 28 cm), modern merk van Gerz. Eén met herbergscène (H 26 cm), gemerkt Gerz (1949-1990). Eén met jachtscène (H. 22 cm), gemerkt Original Lerchen.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#913Stein
Zes bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén in blauw en grijs met “500 Jahre Götz v. Berlichingen. Eén in blauw en grijs met ridders. Beide gemerkt Gerzit. Twee in bruin versierd met een drinkgelag en met ridders. Eén in grijs en bruin met voorstelling van een overval en opschrift “Ja, so warn’s die Alten Ritterslevt”. De laatste in bruin en met een tinnen medaillon “Vaillant, Remscheid”. De laatste vier gemerkt Gerz.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 17 & 13 cmEstimate: € 50/70 -
#89Limoges, France
Een lotje meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een bord, een asbak, een dekseldoosje op poten en een zeshoekig kommetje.
Lot de porcelaines polychromes et dorées comprenant une assiette, un cendrier, une boîte couverte sur pieds et un petit bol hexagonal.No longer availableEstimate: € 30/40