#732Collignon
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#793
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#414
Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#186
#591
Drie gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van krokodillen. Eerste helft XXste eeuw.
Une paire de défenses africaines sous forme de crocodiles sculptés.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 200/240 -
#763
#596Meshed
Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#697
Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000/3800 -
#109J.C. Canjels
“Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 100/160 -
#292
Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80