Similar lots by type
-
#573Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#870Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#411Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#883Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.No longer availableDim. h: 32 & 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#418Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#603Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge au décor de guerriers. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30, cmEstimate: € 100 / 120 -
#617Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#12Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#284P. Beele“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#73Philipp KittlerPeriod: 1861 - 1944“De bokser”. Een beeld van zamak op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le boxeur”. Une statue en régule sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#873“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#534“Atelierstilleven met penselen”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verwey.
”Nature morte, atelier et pinceaux”. Une aquarelle. Porte une signature: Verwey.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#734Antoine Ceysens“Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#329Vera Noens“Huifkar in de winter”. Olieverf op schilderbord. Gesigneerd.
”Charrette en hiver”. Huile sur palette. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een parel.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une perle.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 300 / 350 -
#777Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
Une tête de rhinocéros indien en plâtre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#559Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Dorpszicht met man op muilezel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur village et homme sur un âne”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Negen uitgaven van het Kunst-en antiekveilng jaaroverzicht. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gent. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.
Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#806Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 420 x 100 cmEstimate: € 60 / 100

