Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Congolees dorpzicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.

‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.

"Congolese village view." Oil on board. Indecipherable signature.
Dim. 27 x 21 cm
SKU: 3001240362.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #362
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #450

    Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.

    An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.
    No longer available
    Dim. 10,66 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #393

    Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.

    A bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #674

    ‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.

    "Whispering Youth," a predominantly red portrait of two children, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37.5 x 44.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #645
    J. Joz. Jacops
    Period: 1887 - 19??

    ‘Steegje te Lier’, olieverf op paneel, getekend J. Joz. Jacops.

    “Alley in Lier”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434
    Pros Putteman

    ‘Barre winter’, olieverf op paneel, getekens Pros Putteman en gedateerd 1982.

    'Harsh winter', oil paint on panel, signed by Pros Putteman and dated 1982.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #57
    Amphora, Czechoslovakia

    Een paar aardewerken Art Deco vazen door Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A pair of ceramic Art Deco vases by Amphora Riessner, Czechoslovakia, decorated with parrots and flowers. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø14cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.

    A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.
    No longer available
    Dim. 51 x 66 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #397

    Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.

    A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.
    No longer available
    Dim. 13cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.

    A vintage Val Saint Lambert vase, green in color, marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657

    Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.

    A faux-bamboo coat rack with hat shelf. Solid brass. Circa 1950. 10 hooks.
    No longer available
    Dim. 31 x 101 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More