Other lots by Callaerts
#315Jozef Adriaan Callaerts“Lange Ridderstraat met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#574Jozef Adriaan Callaerts“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -