Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.

Constructivistisch kunstwerk in ijzer.

Oeuvre constructiviste en fer.
Dim. h 23 cm
SKU: 1312220412.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #412
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2

    “Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.

    « Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.
    No longer available
    Dim. 44x34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    D W Porzellan, Karlsbad

    Een ronde schotel en een langwerpig schoteltje van porselein met vergulde decors. Onderaan gemerkt.

    Un plat rond et un plat allongé en porcelaine à décors dorés. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm 33x15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #332

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #299
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #20

    Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #377

    Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Deux masques balinais en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #634
    Jef Van Grieken

    “Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.

    "Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #674

    Een bord van porselein met 8 kleine en een groot medaillon.

    Une assiette en porcelaine avec 8 petits et un grand médaillon.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #486

    Oosters handgeknoopt tapijt wol.

    Tapis d’Orient en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 364 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #388

    Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.

    Un bol à fruits en métal sur une soucoupe. La dernière marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 & 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #693

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #604
    Robert Hoppe

    “Playboy cover”. Zeefdruk naar een ontwerp van de kunstenaar.

    Couvertures Playboy. Sérigraphie d'après un dessin de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More