Similar lots by type
-
#283
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een engelenkoppeltje. Onderaan gemerkt.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple d’angelots. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#263
“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#757
“De verliefden”. Een groepje van monochroom wit biscuit op messingen voetstuk. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”Les amoureux”. Un groupe en biscuit monochrome blanc sur pied en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#408
Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.
Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#293
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een musicerend koppel.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’un couple musicien.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#253
Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.
Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#243
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/60
Other lots in this auction
-
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#166
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 300/500 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#383
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm; b 20 cmEstimate: € 25/35 -
#595
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#67
Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.
Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#482Rooj
“Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
“Composition”. Huile sur carton. Signé et daté ‘58.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/140 -
#329Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Landschap te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Paysage à Schilde”. Fusain sur papier. Signé et daté 1966.No longer availableDim. 21,5 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#35
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 500/600 -
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct différentes.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 230/280 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 9,66 gEstimate: € 250/350