Other lots in this auction
-
#70
Een 18 K roze gouden ketting met 18 K wit en roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900/1000 -
#423
Een paar vergulde houten fohonden met decoratie van gekleurd glas.
Une paire de chiens de fo en bois doré à décor de verre coloré.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een ovaal houten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl ùet marmeren blad en gecanneerde dwarsverbinding.
Une table ovale en bois de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise cannelée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/50 -
#558
Een Madonna met kind van Brussels porselein, alsook twee vaasjes met begijnenwerk onder antieke glazen stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine Vieux Bruxelles, ainsi que deux vases à la béguine sous une coupole en verre antique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/60 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180/240 -
#404
Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
Une paire de vases en verre mauve, dégâts minimes sur les bords.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 35/45 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#345
Een kleine lezenaar van notenhout. Gedraaide pootjes met vernauwingen. Onderaan gemonogrammeerd.
Un petit pupitre en bois de noyer. Pieds tournés avec étranglements. Monogrammé en bas.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#180
Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 600/700 -
#263
“Biddende oude dame.” Plaasteren sculptuur. Onleesbaar gesigneerd. Enkele kleine beschadigingen.
"Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. H: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25/40