Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Coupe van polychroom porselein gedragen door drie putti. Onderaan een apocrief Meissen merk in blauw onder glazuur.

Coupe van polychroom porselein gedragen door drie putti. Onderaan een apocrief Meissen merk in blauw onder glazuur.

Coupe en porcelaine polychrome portée par trois putti. Marque apocryphe de Meissen en bleu sous couverte.
Dim. H. 25 cm, Ø 22 cm
SKU: 2806160321.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #623

    Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.

    Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #644

    “Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.

    “Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #583

    Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.

    Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #584

    Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.

    Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #802

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #638

    Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.

    Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #635

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #625
    Giorgio Armani

    “Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.

    “Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #484

    Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.

    Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.
    No longer available
    Dim. 67 x 53 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #385

    Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.

    Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #639

    Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.

    Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #621

    Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.

    Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #627
    Replogle

    Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.

    Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #610
    Giorgio Armani

    “Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.

    “Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #647

    Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.

    Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #592

    Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.

    Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #10

    Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.

    Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #805

    Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.

    Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #803

    “Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.

    “Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #615
    Joop

    Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes

    Dix-sept petits et deux grands foulards.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #633

    Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.

    Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #804

    Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.

    Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #636

    Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 250 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591
    Jos Speybrouck

    Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.

    Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #498

    Een kleine dekselvaas van Cantonporselein met een decor van personages, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt.

    Petit vase couvert en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #718

    Kort rapier met geëtst lemmet met inscriptie Colada del Cid. Oude replica.

    Rapière courte à lame inscrit à l’eau forte: Colada del Cid. Ancienne réplique.
    No longer available
    Dim. L. 75 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #524

    Een handgeschilderde Oriëntalistische scène op vierentwintig aardewerken tegels. Gesigneerd.

    Scène orientaliste peinte à la main sur vingt-quatre carreaux en faïence. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #398

    Zeven bierpullen van meerkleurig steengoed, waarvan vijf met tinnen deksel en twee naar aanleiding van Expo 58.

    Sept chopes à bière en grès polychrome dont cinq à couvercles en étain et deux commémorant l’Expo 58.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #386

    Een vitrinekastje met vijf laden voor een muntenverzameling.

    Une petite vitrine cinq tiroirs pour collection de pièces.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #732

    “Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.

    “Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 30
  • #277
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #59
    Marc Eyskens

    “Buitenaards”. Olieverf op board. Gesigneerd en op verso gedateerd 2003.

    “Extraterrestre”. Huile sur carton. Signé et daté au verso 2003.
    No longer available
    Dim. 52 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144

    “Waterdraagster aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Porteuse d’eau devant une ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een vaas van Imariporselein met koperen montuur en voet. XIXe eeuw.

    Vase en porcelaine d’Imari à monture et base en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Gemberpot van Chinees porselein, versierd met personages.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #268

    “Jongen”. Een beeldje van latoen op pijpaarde.

    “Garçon”. Statuette en laiton sur terre de pipe.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More