Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.
Dim. h: 71 cm
SKU: 2410170227.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 460 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #228

    Een bronzen siervaas in art nouveaustijl, versierd met planten en een naakt in hoogreliëf.

    Un vase décoratif en bronze, style Art nouveau, décoration de plantes et un nu en haut relief.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #82

    Een vrouwenbuste van wit kunststof.

    Buste de femme en matière plastique blanche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #161
    Royal Dux

    “Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.

    “Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #741

    Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.

    Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #211

    Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.

    Une vache stylisée en bronze patiné argent.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #633

    “Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.

    “Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #171

    “Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.

    “Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. L: 57,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #637

    Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.

    Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #273

    Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.

    Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 400 / 460
  • #231

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #177

    Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.

    Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #201

    Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.

    Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #173
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #207

    Een impressionnant klokstel van verguld brons en meerkleurig porselein in de geest van de Italiaanse barok, bestaande uit een pendule en twee kandelaars, versierd met een putto, een Cupido en allegorische voorstellingen, de zijkanten met saterkoppen en het porselein met handgeschilderde personages.

    Une garniture de cheminée impressionnante en bronze doré et porcelaine polychrome, dans l’esprit du baroque italien, comprenant une pendule et deux chandeliers, décorés de putto, un Cupide et des représentations allégoriques. Les cotés sont décorés de têtes de satires et la porcelaine est décorée de personnages peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 3200 / 4000
  • #183
    Joseph d’Aste
    Period: 1881 - 1945

    “Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #568

    Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.

    Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #561
    D Lorein
    Period: 12/01/92

    Aardewerken vrouwelijke torso.

    Un torse féminin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187

    Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.

    Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #237

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #168

    Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.

    Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #158
    F. Moulaers

    “Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.

    “Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #69
    Hugo Crauwels

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 51 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #265

    Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Vlaams kruis XIXde eeuws.

    Une broche en argent sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. Croix flamande XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 11,99 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #146

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.

    Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #120

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.

    “Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.
    No longer available
    Dim. 8,33 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #282

    “Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    “Paysage du Sud”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #343

    Een éénjarenklok onder stolp met porseleinen wijzerplaat.

    Pendule à mouvement d’un an en porcelaine. Sous globe.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #405

    Een lot kunstboeken met o.a. Michelangelo, Degas en Renoir.

    Un lot de livres d’art avec des livres concernant Degas, Renoir et Michel-Ange, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #786

    M. DUPIN, Observations sur les plusieurs points importants de notre législation criminelle, Paris, 1821.

    M. DUPIN, Observations sur les plusieurs points importants de notre législation criminelle, Paris, 1821.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #348

    Een paar messingen kandelaars. We voegen er een koperen kruis aan toe.

    Paire de bougeoirs en laiton. Nous ajoutons un crucifix en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #496

    Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #805

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #719
    D. d’Axhelet

    “Maison Pfister à Colmar”. Een gravure, genummerd op 30 exemplaren.

    “Maison Pfister à Colmar”. Une gravure, numérotée sur 30 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More