#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#323Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50 -
#578Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.
A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The knitter". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120