Similar lots by type
-
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300/400 -
#189
“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#482B. Long
Twee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.
Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#192E. Hirtz
“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#224T. Mullerts
“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#135Henri Schouten
“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Âne dans l'étable avec des poulets." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 67 cmEstimate: € 600/800 -
#479
“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#244Jules De CortPeriod: 1918-1999
“Stilleven met appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#582Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Moeder met kind”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Mère à l'enfant", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h38,5cm x 51cmEstimate: € 50/80 -
#549K. Blomme
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450/550 -
#374Todor Toby Trendev
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939
“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#242
“Lezing bij fakkel met vanitas.” Olieverf op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
"Lecture avec la lumière d’une torche avec Vanitas." Peinture à l'huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 70 cmEstimate: € 300/500 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#209Adolphe DillensPeriod: 1821 - 1877
“Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 400/600 -
#184
“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120/200 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300/400 -
#569Vincent Chenet
“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#61
Een aardewerken tabakspot met geelkoperen deksel. Blauw Lodewijk XV decor met “N° 3”. Vroeg XIXde eeuw.
Un pot à tabac en faïence avec couvercle en laiton. Décor Louis XV bleu au "N° 3". Début XIXème siècle.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#258A.C.F
Een kaststel met klok van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet van de vazen. Kleine schade aan de sleutelingang, maar in goede werkende staat. Met slinger..
Une pendule serti d'une horloge et deux vases en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué à la base des vases. Dégât léger à l'entrée de la clé, mais en bon état de marche. Avec balancier.No longer availableDim. h 41 cm x2 & h 24 cmEstimate: € 60/120 -
#457
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableDim. h36cm x b20cmEstimate: € 80/100 -
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#134
“Franse Zoeaven aan de Pruisische grens”. Olieverf op doek. Omstreeks 1870. Herdoekt.
"Zouaves français à la frontière prussienne". Huile sur toile. Vers 1870. Retoilée.No longer availableDim. 41 x 36 cmEstimate: € 400/500 -
#260Mauboussin Paris
Een roestvrij stalen horloge met vergulde vatting. Versierd met kleine steentjes. In oorspronkelijke presentatiedoos.
Une montre en acier inoxydable avec lunette plaquée or. Décoré de petites pierres. Dans sa boîte de présentation d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#8Saint-Hilaire
Een ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.
Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#440
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280/350 -
#464Beniti CornelisPeriod: 1946-2017
“Compositie”, zeefdruk op papier, épreuve d’artiste, gesigneerd.
« Composition », sérigraphie sur papier, épreuve d'artiste, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b55cmEstimate: € 120/180 -
#593
Een gebeeldhouwd houten olifant. Thais werk.
Un éléphant en bois sculpté. Travail thaïlandais.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#334
Een lot meetinstrumenten en experimenten (o.a. maagdenburger halve bollen) en een verrekijker.
Lot d'instruments de mesure et d'expériences (y compris les hémisphères de Magdenburg) et une longue vue.No longer availableDim. H: 3-25 cmEstimate: € 80/100