Other lots in this auction
-
#104F. De Block
“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#834
Een Afrikaans wandpaneeltje met houtsnijwerk.
Un petit panneau africain, gravure sur bois.No longer availableDim. l: 22cm ; h : 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de grenats ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 250 / 350 -
#227
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#527
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd ebbenhout in de vorm van verscheidene personages.
Une statue africaine en ébène sculpté de différents personnages.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186
Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383
Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
Un vase en pâte de verre. Signature au bas du ventre Du**.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#133
Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat in de vorm van een hondenkop.
Une canne à manche en argent 800 ‰ en forme de tête de chien.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400
Een lot kunstboeken:- “Die Sammlungen des Prado - Malerei vom 12.-18. Jahrhundert”. Ed. Könemann. Keulen, 1995.- “David Hockney. A bigger exhibition”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in het de Young-Museum te San Fransisco. Ed. DelMonico Books - Prestel. 2013.- “New York art museums”. Giovanna Uzzani. Ed. Scala. Florence, 2010.- “Pal Klee”. Jean-Louis Ferrier. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.- “Egon Schiele. Liefde en dood”. Jane Kallir. Ed. Waanders. Zwolle, 2005.- “Rik Wouters. Catal(..)
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Die Sammlungen des Prado - Malerei vom 12.-18. Jahrhundert”. Ed. Könemann. Cologne, 1995.- “David Hockney. A bigger exhibition”. A l'occasion de l’exposition au Young-Museum à San Francisco. Ed. DelMonico Books - Prestel. 2013.- “New York art museums”. Giovanna Uzzani. Ed. Scala. Florence, 2010.- “Pal Klee”. Jean-Louis Ferrier. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.- “Egon Schiele. Liefde en dood”. Jane Kallir. Ed. Waanders. Zwolle, 2005.- “Rik Wouters. Ca(..)No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#758
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772
“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100 / 120