Other lots in this auction
-
#71Een antieke wereldbol op drie leeuwenpootjes. Parijs, gesigneerd.
Un globe antique sur trois pattes de lion. Paris, signé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#216Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.No longer availableDim. H:95cm(stoel) Dim:76x76x72(tafel)Estimate: € 80 / 100 -
#7Céramique Montoise, BergenEen paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.
Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
Meuble d'appoint en placage style Régence.No longer availableDim. h:73 cmEstimate: € 35 / 45 -
#640Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en zes pareltjes.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 200 / 300 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#645Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256WarminckEen kleine staande klok in gefineerd notenhouten kast en het werk met dag-nachtmechanisme.
Une petite horloge grand-père dans un boîtier en placage de noyer et le travail avec mécanisme jour-nuit.No longer availableDim. 185 x 48 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
Un Bouddha assis en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 33cmEstimate: € 50 / 80 -
#451Een flesvaasje van Chinees porselein met een blauw en ijzerrood decor van personage in een landschap. Onderaan gemerkt. Tijdperk Guangxu.
Vase bouteille en porcelaine de Chine à décor bleu et rouge de fer d'un personnage dans un paysage. Marqué en bas. Epoque Guangxu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Deux imprimés de mode avec des robes faites à la main. Derrière une vitre.No longer availableDim. 36 x 26 en 37 x 39 cmEstimate: € 30 / 40

