Other lots in this auction
-
#188Een paar stoelen van mahoniehout met gesculpteerde bloemen en druiven in de rug.
Une paire de chaises en acajou avec des fleurs et des raisins sculptés dans le dos.No longer availableDim. H:102cmEstimate: € 40 / 50 -
#468Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die achterom kijkt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.
Un netsuke sculpté en forme de chien assis regardant en arrière. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
Une statuette en bois doré d'une figure féminine. Thaïlande.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#455“Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#118Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit lepeltjes, servetringen, suikertangen, strooilepeltjes, een opengewerkte schep met benen handvat en twee pollepels. Diverse keuren en verschillende gehaltes. 1127,4 gram (zonder schep met been).
Lot varié d'argenterie, composé de cuillères, de ronds de serviette, de pinces à sucre, de cuillères à saupoudrer, d'une pelle ajourée avec manche en os et de deux louches. Poinçons divers et contenu différent. 1127,4 grammes (sans la pelle avec os).No longer availableDim. +- 1130 gEstimate: € 400 / 500 -
#161Emile Carlier“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#32“Romantisch koppel”. Een handgeschilderd miniatuur. Mogelijk tijdperk Napoleon III.
“Couple romantique”. Miniature peinte à la main. Probablement époque Napoléon III.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253Drie zijden dameszakdoekjes, waarbij twee met zichten op Londen en één met spotprentjes uit de Tweede Wereldoorlog.
Trois mouchoirs en soie pour femmes, deux avec des vues de Londres et un avec des dessins animés de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. 35 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#285Twee bierpullen met tinnen deksel, waarbij één van Frans porselein en één van Brussels aardewerk.
Deux chopes à bière avec couvercles en étain, l'une en porcelaine française et l'autre en faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 55 / 75 -
#469Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#178Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600

