#514
“Havenstadje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Ville portuaire”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100/200 -
#9Van Dort Willem Sr.Period: 1875 - 1949
“Herenportret”. Een deels ingekleurde tekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Portrait d'homme”. Un dessin partiellement colorié sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
#390
Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
#493
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op een zwart marmeren sokkel.
#677
Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#277
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
#419
#207
Een art deco lamp in chroom.
#86
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
#487
Cinq assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#578
Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100/120