#386Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#341Een houten Art Deco juwelendoosje in geometrische vorm.
#509August GilléPeriod: 1892 - 1982“Abstracte compositie”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#173Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#128Georges CarettePeriod: 1900“Hot air Stirling Engine”, door Georges Carette. Een Engels tinnen stoomapparaat op ethanol. Medio 1900.
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger en bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en telkens een Tahiti parel.
An 18 kt white gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct. and each with a Tahitian pearl.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250